Merhaba!

Uzun zamandır üstünde çalıştığımız bu sistemle sizleri her gün açılıp kapanan emeklerinizi hiçe sayan sunuculardan kurtaracak ve sizlere
kesintisiz hizmet sağlayacağız. Sizlerden tek beklentimiz kapanma riski olmayan kalıcı bu Sistem'in açılışını kaçırmamanız daha sonrasında da başlayacaklar içinde hiç bir zaman geç olmayacak bunun nedeni son oyuncu kalana kadar sizlerin hakkını savunacağımızdan hiçbir şekilde şüpheniz olmasın
.Server Özellikleri

Level Sınırı : 70
(Level sınırı ilk etapta maksimum 62 LVL Olacaktır. ilerleyen günlerde oyunun düzeni ve dengesine göre lvl sınırlarını 65 ve 70 LVL Sınırı takip edecektir.

Upgrade Oranları

[IMG]


(Low , Middle , High Class Olarak Upgrade Oranları dengelenmiş ve siz değerli oyuncularımızın keyif alacağı şekilde ayarlanmıştır)Quest Sistemi : 1299 Versiyonun orjinalinde bulunan tüm görevler aktif olacaktır.
(1299 Versiyonda bulunan örnek vermek gerekirse 30 LVL Görevi , 50 Anahtar Görevi Master açma görevi , 70 Skill açtırma görevi gibi.)
Saymalı Quest sistemi ve ayrıntılarıyle ilgili websitemizde inceleyebilirsiniz.Eventler :Aktif kullanımda olan diğer serverlarda bulunan eventların yanı sıra sadece bize özel olan kendi hazırladığımız özel eventlarımız olacaktır bunlar oyunun düzenine göre ilerleyen günlerde yenilik olarak servera eklenecektirEtkinlik'ler (Event Haritaları)Saymalı Quest Sistemi
Border Defanse War
Lunar War
Snow War
Bi-frost
Forgetten Temple
Castle Siege War
Chaos Stone
Cursed Santa
Gm Kill Event
Kill Gift PK Event
Drop Notice Sistemi
Upgrade Notice SistemiClan Grade Sistemi :
Grade 1 : 300.000 National Points
Grade 2 : 150.000 National Points
Grade 3 : 50.000 National Points
Grade 4 : 25.000 National Points


Saymalı Quest Sistemi :Saymalı Quest sistemi için yapılacak görev listesi hazırlanmıştır. Liste ayrıntılarını websitemizden inceleyebilirsiniz.

Cursed Santa : Cursed santa eventi hakkında detaylı bilgi forum sitemizde yayınlanmıştır okuyabilirsiniz.


Seal/Unseal (Item Kilitleme)
(Web Sayfamıza giriş yaparak Item kilitleme şifrenizi belirledikten sonra ücretsiz bir şekilde itemlerinizi kilitleyebilir karakterinizi güvence altına alabilirsiniz.)


Chaos Stone :Cz Bowl ortasında bulunan bu Boss ağacı kesildiğinde etrafına 5 adet serverda bulunan boslardan atmaktadır bu bosların drop oranları diğer bosslara göre %5 Daha Az Olacaktır ve Cz bowlda bulunan bu Boss Ağacı kesildikten 2 Saat Sonra yine aynı yerde resspawn olacaktır kesildiğinde Bossları random yani rastgele atar.Karakterler hakkında bilgi : Oyun içerisinde kullanılan Mage, Rogue , Mage ,ve Warrior karakterler orjinal şekilde dengelenmiş tüm oyucularımızın her karakterden zevk alması amacı ile atak ve defansları ayarlanmıştır.

Illegal Progamlar ve 3.Party Yazılımlar : Anti cheat sistemimiz sürekli güncellenecek özel paket SOACS Sistemidir. Oyunda tespit edilen illegal programlar ve 3.Party yazılımlar en kısa sürede güncellenerek engellenecektir.

Job Change ve Name Change : Job ve Name Change yani isim değiştirmek KC karşığında olacaktır.


Merchant Event:Merchant event oyun içerisinde her merchantta kaldığınız 30 dk'da bir 5 Knight Cash hesabınıza yüklenecektir böylelikle oyun içinde pazar alanı ve ücretsiz Kc kazanma şansını yakalayacaksınız!


[IMG]

[IMG]

[IMG][IMG]


Client setup'ını download sayfamızdan indirip kurarak oyuna girebilirsiniz..

ip: mykoempire.com