[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[SIZE=5]
• Efsane Homeko Yeni Sunucu •
ODESA


BETA : 4 Kasım 2016 - 20:00
OFFİCİAL: 18 Kasım 2016 - 20:00
TigerKO Homeko'nun efsane serveri 7/24 kaliteli ve 7 yıldır, kesintisiz hizmet veren TigerKO olarak esas amacımız sorunsuz ve bugsuz, tıpkı ilk açılan homeko server gibi kusursuz keyifli adil bir oyun sunmak. Bununla birlikte uzun zamandır, yaşayamadığınız keyfi yaşatma çabasındayız.. Gerek kadro gerek yönetimiyle siz oyuncularımıza 7 senedir hizmetimiz devam etmektedir. TigerKO bildiğiniz gibi her 14 Ayda bir database sıfırlayarak en uzun database sıfırlamayan tek sunucu ünvanına sahiptir. Siz oyuncularımızı 4 Kasım 2016 tarihinde [BETA] - 18 Kasım 2016 tarihinde ise [OFFİCİAL] açılışımıza davet ediyoruz.

Tigerko homeko tadını fazlasıyla oyuncularına yaşatacaktır. Özel olarak editlenmiş ve aylarca testlere tabi tutulmuş mükemmel homeko databasesiyle sizlere, daha keyifli, eğlenceli eventleri, savaş alanları ve etkinlikleri ile yenilen yüzü tecrübeli kadrosuyla, sizler için yeniden yepyeni bir macera yarattı. TigerKO daha farklı olacak! Sürekli Emek verdikten, sonra kapanan ya da garantisi olmayan serverlar dan bıktığınızı farkındayız. HOMEKO şimdi çok daha keyifli sizleri TigerKO sunucusuna bekleriz.

Sorunsuz VIP StorageSorunsuz Futbol MaçıVE DAHA ONLARCA USKO TADINDA YENİLİK ..


Eski Sunucudan Birkaç Kare