[Server]
Count=1
IP0=umayko.com
[Version]
Files=1318

OFFICIAL AÇILIŞ: 12 TEMMUZ CUMA 20:00
Launcher Cuma Saat 19:00'da açılacaktır !

www.facebook.com/umayhomeko & [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Yıllarını Knight Online'ın felsefesini idrâk etmeye ve bu oyun aracılığı ile rûhen ve zihnen kendilerini geliştirmeye adamış kimseler bilirler ki: Knight Online sıradan bir bilgisayar oyunundan çok daha fazlasıdır.

Dışarıdan bakanlara, Knight Online'ın yalnızca bir oyun olmayıp, hayâtımızın her ânına olumlu anlamda nüfûz ederek bizleri olgunlaştıran, pratik düşünme yeteneğimizi artıran ve bu ebedî serüveni rûhumuzun her zerresinde hissettiren ömürlük bir yol, bir yaşam tarzı olduğunu anlatmanın zorluğunun farkındayız.
Knight Online serüveninde, bu yolda kendimizi sahipsiz ve desteksiz hissettiğimiz ânlar oldu.

Aynı zorlukları sizin yaşamanıza müsaade etmeyip, birlikte mücâdele etmenin hazzını yaşamayı diliyoruz.
Bu yüzden, bizleri ancak gene bu olgunlaştırıcı serüvene katılan sizlerin idrâk edebileceğinizin ve bize yoldaş olabileceğinizin bilinci ile bu sunucuyu; 7/24 destek alabileceğiniz kesintisiz ve güvenli sığınağımız hâline getirmeye karâr verdik.

Oyunun zorluk seviyesini artırdık. Böylece Knight Online ile rûhen ve zihnen kendini geliştirmenin ve birlikte mücâdele etmenin verdiği heyecânı doruklarda hissedebileceğimize inanıyoruz.
UmayKO ile, Knight Online serüvende yalnızca sanal dünyâ ile sınırlı kalmayıp zamân içerisinde ortaya koyacağımız sosyal aktiviteler aracılığı ile insânî ilişkiler üzerine kurulu sağlam bir aile olacağız.
Gerçek hayâtın sanal dünyâdaki yansıması olan Knight Online'da birlikte mücâdele etmek üzere...
- ÖZEL ANTI-CHEAT SISTEMI
- %100 FIX DATABASE
- USKO STIL EFFECT
- BORDER DEFANCE WAR
- JURAID MOUNTAIN
- LASTMAN
- DEATHMATCH
- ARDREAM WAR
- CASTLE SIEGE WAR
- CHAOS STONE
- 7/24 CANLI DESTEK
- GELISMIS PANEL SISTEMI
- VE BIR COGU ILE HIZMETINIZDEYIZ


- UmayKO ekibi olarak serverimizin açılış tarihinden itibaren ilk 1.000.000 National Point (NP) kasan userimize 500TL ödül vereceğiz.
- Bunun yani sıra her hafta düzenlenen CSW ( Kale Savaşı ) kazanan clana 200TL ödül vererek hem oyun oynayıp hemde para kazanma şansı yakalanacak.
BU SERUVENDE SENDE YERINI AL !!!
12 AGUSTOS 20:00'DA